Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterOdwiedzin serwisu358622

Znajdź w serwisie

Nowości
Popularne
VII Dni Twierdzy Kłodzkiej
13.08.2012.
Czytaj całośćMagia kolorowych strojów, haftowane falbany oraz tradycyjne pieśni i tańce ludowe – tym pięknym akcentem rozpoczęły się VII Dni Twierdzy Kłodzkiej. Zgodnie  z zapowiedziami imprezę rozpoczął Międzynarodowy Festiwal Folkloru, który w tym roku skupił w jednym miejscu ludowe zespoły z Polski, Hiszpanii, Turcji oraz Bośni  i Hercegowiny.
Czytaj całość
 
VI DNI TWIERDZY W KŁODZKU
27.07.2011.
Czytaj całośćRozpoczęło się od kolorowych strojów, falban, wianków na głowach, tradycyjnych ludowych tańców i pieśni. Mowa o Międzynarodowym Festiwalu Folkloru, którym w czwartkowe popołudnie, 11 sierpnia, rozpoczęto oficjalne obchody VI Dni Twierdzy Kłodzkiej. Gospodarze imprezy wiceburmistrz Kłodzka Henryk Urbanowski oraz Andrzej Dąbrowski, dyrektor Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji zaprosili mieszkańców i turystów do wspólnej zabawy, a także do wzięcia udziału w kolejnych atrakcjach przygotowanych na „weekend z Twierdzą”.
Czytaj całość
 
V Dni Twierdzy Koźle przeszły do historii
07.06.2013.
Czytaj całośćWczoraj (11.09.), rewelacyjnym koncertem Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego na kozielski Rynku zakończyły się jubileuszowe V Dni Twierdzy Koźle.
Czytaj całość
 
Święto Twierdzy Srebrna Góra
09.06.2012.

Czytaj całośćW Gminie Stoszowice znajduje się jedna z największych atrakcji regionu – Twierdza Srebrna Góra prawdopodobnie największa górska warownia Europy. Jest to wyjątkowy obiekt z okresu fryderykańskiego a obecnie potężny magnes ściągający turystów, historyków i wielbicieli przygód.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Copyright © 2009-  | All Rights Reserved
Josefov Kędzierzyn KoŸle KŁODZKO Kraliky Nysa Srebrna Góra Œwidnica
logo Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach POWT RCz-RP 2007-2013 logo